RETRO PUF NERELERDE KULLANILIR ?

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Çok eskilere dayanan bir dekorasyon trendinden bahsedeceğim. Evet, zamansız bir tasarım fakat nedense farklı alanlarda kullanım görmüyorum. Nedeni ise klasik trend parça olan her üründe yaşadığımız sıkıntı, onun yeri orasıdır! Bu algı doğru değil, aksine bir ürünü farklı alanlar içerisinde kullanabiliyorsanız bu harikadır. Bu konu üzerine size birden fazla blog önerisi sundum ve sunmaya da devam edeceğim. Tıpkı insan gibi mobilyalarda değişmek ve farklılık göstermek durumundadır. Alışverişlerinizi gözünüzün önüne getirmenizi istiyorum. '' Bunu nerede kullanabilirim ? Evet, bu kesin yatak odamda ayak ucumda durmalı! '' dediğiniz pufları hatırladınız mı? Hayır, o sadece ayak ucunda kullanılması için üretilmedi. Tamamen sizin hayal gücünüze ve değerlendirme fikirlerinize bağlı evinizde duruyor. Siz onu nereye koyarsanız ve hangi misyonu yüklerseniz o onu yapıyor. Size bugün birkaç öneride bulunacağım. 

1 ) Hey! Puf, hadi kapının önüne!

Evet, tam olarak kapının önüne alalım sizi, orada eksik olan nedir? Siz veya misafirleriniz, ayakkabılarınızı giyeceğiniz veya yeni geldiğinizde iki dakika soluklanabileceğiniz bir alan yoksa o ev sizce de biraz eksi ile başlamıyor mu? Oysa ki bir retro puf ile şık bir tekstil döşemesi harikulade olur! 2 ) Birden çok sandalye mi?

Mutfak ve balkonlara birden çok sandalye koymak alanı daraltmaktan başka bir şeye yarıyor mu? Alanım geniş diyorsanız daha büyük bir masa ve bol misafire retro puf seve seve eşlik ediyor. Masa boşaldıktan sonra masanın altında varlığı ile yokluğu bir olan retro puf nazik ve kibar tasarım dili ile modern modern orada duruyor.

Birbirinden farklı alanlarda kullanıma müsait olan bu retro puf ürününe nereden ulaşacağım ? diyorsanız ben sizin için aşağıda link paylaşıyorum. 

https://www.dizevimi.com/120-lik-retro-puf-cvz4881
https://www.dizevimi.com/90-lik-retro-puf-cvz4880

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.