LÜKENS AYAKKABILIK FARKLI ALANLARDA NASIL KULLANILIR ?

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Sihirli bir lambadan bahsetmiyorum. Gerçekten bazı ürünler siz ne isterseniz o olur. Nasıl mı? Daha önce de bu önerilerde bulundum. Okumadıysanız yaratıcı 101 blog kategorisinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Öncelikle bir ürünü satın almadan önce farklı bakış açılarını kullanmanızı öneririm. Örneğin, '' ben bunu kaç farklı alanda kullanabilirim ? '' - '' Dönüşüm yapmak istediğimde buna hazır mı? '' - '' Alan tasarımı istediğim zaman bu tasarıma benimle birlikte hazır olacak mı? '' gibi sorularınıza olumlu yanıt veren bir ürün olmasını tercih etmenizi öneririm. 

Peki bugün vereceğim öneri nedir?

Ayakkabılık

Bir ayakkabılık kaç farklı alanda kullanılabilir ? Dönüşüm yapmak istediğinizde bir ayakkabılık olarak buna nasıl bir katkı sağlayabilir ? Alanın tasarımı değişeceği zaman bu tasarıma sizinle birlikte bir ayakkabılık olarak nasıl hizmet edebilir ? Şimdi sizin için bunu yanıtlayacağım. 

Öncelikle, bir ayakkabılığı birden fazla alanda kullanabilirsiniz. 
Şifonyer, servis dolabı, banyo dolabı, araç-gereç dolabı, mutfak için baharat dolabı gibi sayısız öneride bulunabilirim. Bir görsel paylaşacağım. Ona odaklanıp en az 10 saniye bakmanızı istiyorum. Sizde tıpkı benim gibi bu ürünü sayısız alanda ve farklı varyasyonlarda nasıl değerlendirebileceğinizi hayal etmelisiniz.Lükens ayakkabılık !Size en ham hali ile sunduğum bu görseli neden seçtiğimi söylemeliyim. Öncelikle bir ürüne en ham hali ile ulaşmak çok önemlidir. Sebebi ise üzerinde sayısız fikir ve tasarım sahibi olma hakkını size sunacaktır. Damarları, herhangi yorucu ve belirleyici aksesuarı olmaması nedeni ile bu blog yazım için biçilmiş kaftan diyebilirim. Renk ve diğer seçenekleri lükens ayakkabılık sizleri bekliyor.

Erişim sağlayabileceğiniz linki sizler için aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/lukens-ayakkabilik-cvz5510

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.