C SERVİS ile HER ZAMAN DİNLENİN !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Garfield karakterini aramızda bilmeyen var mı? Turuncu tembelliği ile ünlü olan ama işine geldiği zaman oldukça zeki ve hızlı kediden bahsediyorum. Çizgi filmleri ve animasyon filmleri ile hepimizin gönlüne taht kurmuştur. Bizim tembellik saatlerimiz vardır ve ona çok benzer. Çalışmamız gerekiyordur fakat yorgun hissederiz. Hastalandığımızda veya yorucu bir günü tamamladığımızda sofra kurup toparlayacak enerjiyi kendimizde bulamayabiliriz. Birde misafirlerimiz geldiğinde hazırladıklarımız tam elinin altında olsun isteriz. Bu üç farklı istek birbiri ile bağlantısız geldiyse aslında ne kadar bağlantılı olduklarını açıklıyorum. Bir ürün ile bu üçünü de yapabilmeniz mümkündür. Zigon sehpalarda en sevdiğim ürünler arasında kendisi yer alıyor. C servis adı ile biliniyor. 

C servis ile yorgunsanız dizüstü bilgisayarınız kağıt kaleminiz hemen elinizin altında oluveriyor. Bir yandan yatak veya koltuğunuzda dinlenirken bir yandan çalışabiliyorsunuz. Yemek sofrası kurabilecek bir enerjiniz yoksa hızlıca C servis ile yiyeceklerinizi hazırlayıp yiyebiliyorsunuz. Ayrıca bir hasta veya bakım gerektiren bir insan için yatağa servis alanında ideal bir üründür. Misafirleriniz geldi tam elinin altında servis açmak istiyorsunuz hatta devrilmesin diye bir köşeye sabitlense ne güzel olur öyle değil mi? O zaman önüne değil oturduğu yerin yan kısmından C servis ile sunum yapabilirsiniz. Sizi bu çok amaçlı ve yaratıcı 101 kategorisine en çok uyan ürünlerden birisi olan C servis ile tanıştırmak istiyorum.


Bu harika ürünün boy kısmında dergileriniz, çalışmalarınız, gazeteleriniz gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alan mevcuttur. Tasarım dili ile sade ve hizmete yönelik bir üründür. Her dekorasyona uyum sağlayacak bu ürünün ham, lake, silme, ceviz ve varak renkleri dışında sizlerden gelecek renk talebi doğrultusunda alanlarınızda yer almak için hazırlanır. Sizler için bu ürünün linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/c-servis-cvz2185

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.