LÜKENS ile HARİKA MAKYAJ MASASI KOMBİNİ

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Kadınların güzelliğine eşlik eden makyaj masalarının tasarımları oldukça önemlidir. Sportif, klasik, modern gibi birçok tasarım dilinde üretilen bu masalar için en önemli özellik ise tasarımlarında düşünülmüş çalışmaları oluyor. Bugün size harika bir makyaj masasından bahsedeceğim. Makyaj masasında aranan en önemli özellik bölmeleri olur. Nedeni ise kozmetik ve bakım ürünlerimizi rahat ve konforlu bir şekilde yerleştirmek isteriz. 7 çekmeceli lükens makyaj masası ile bu istek gerçekleşiyor! Kendisi modern ve zamansız bir tasarıma sahip olması ile tercih olmakta liderliğini koruyor. Görselini aşağıda paylaşıyorum. Detayları birlikte inceleyelim istiyorum.Harika değil mi? Oldukça ferah ve konforlu gözüküyor. Peki, aklınıza takılan o soruyu duyuyor gibiyim, bunun 7 değil 9 çekmecesi var! Evet, fakat ayna kısmı harici satılıyor. Yani dilerseniz masaya ekstra aynalı o tatlı iki çekmeceyi dahil edebilmeniz mümkündür. Peki bunu hangi renk ve sandalye ile kullanabiliriz. Hemen kombin ve renk önerilerimi sizler ile paylaşmak istiyorum.

7 çekmeceli lükens makyaj masası, renk önerilerimde mevcut bulunan yatak odanıza uyumlu renkler tercih etmenizi öneririm. Yeni bir yatak odası alışverişinde iseniz ise önerim zarif ve ferah tonlarda olmasını istiyorsanızsilme, klasik ve ağır tonlarda olmasını istiyorsanız ceviz, gösterişli ve zengin tonlarda olmasını istiyorsanız varak, sportif ve güncel tonlarda olmasını istiyorsanız lake olacaktır. Kombin için iki önerimi aşağıda paylaşıyorum.


                                                                                         

Birinci kombin önerim, ben uzun boyluyum ve kısa ama tarzını ortaya koyan bir oturma alanı istiyorum diyorsanız önerim 60’lık lükens puf olacaktır. İkinci önerim ise ben minyon bir kadınım ve sandalyemin gösterişli olmasını istiyorum diyorsanız giydirme sandalye lükens olacaktır. Dilediğiniz döşemeyi tercih ederek kombin oluşturabilirsiniz. Sizin için bu harika üç ürünün linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/7-cekmeceli-lukens-makyaj-masasi-cvz2758
https://www.dizevimi.com/60-lik-lukens-puf-cvz4855
https://www.dizevimi.com/giydirme-sandalye-lukens-cvz4614

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.