EN İYİ PERSONEL, GARDIROP AKSESUARI !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Evimizin toparlanması ve temizliği için personel tutabiliriz. Fakat bazı alanlarımızda sistem oturmayabilir, düzen bozulabilir ve bu bizleri yorabilir. Hepimiz yaşamımızın bir yerinde muhakkak ‘’ personelimden çok memnunum fakat temizlik yaparken düzenim bozuluyor, eşyaların yeri karışıyor ‘’ demişizdir. Bugün size bunun için evladiyelik bir personel önereceğim. Üstelik sizinle çalışan hiçbir personeliniz bu düzene ayak uydurmakta zorluk yaşamayacaktır. Sebebi ise bu personel fonksiyoneldir ve her şeyin yeri bellidir. Bahsettiğim bir insan veya bir robot değil, sadece bir ürün bunu başarıyor. Sizin hangisine veya hangilerine ihtiyacınız varsa onu tercih ediyorsunuz. Favorilerimden örnek vermek istiyorum.

1 ) 12 Sepetli Teleskopik Raylı Döner Ayakkabılık
Ayakkabılarımızı sezonluk olarak yerleştirebilir veya hepsini düzenleyebiliriz. Askıda sessiz sakin ve bir o kadar düzenli duruyorlar. Kimsenin o düzeni bozması mümkün değildir. Üstelik dikey bir sistem olması nedeni ile ayakkabılık gibi evin içerisinde alan veya yer kaplamıyor.


2 ) Gizli Raylı Alüminyum 3 Raflı Ünite
Ütü gerektirmeyen kıyafetlerimiz için ideal olduğunu söyleyebilirim. Katlamak ve yerleştirmek yeterli olacaktır. Bu alanı takı ve benzeri özel eşyalarınız içinde kullanabileceğinizi belirtmek istiyorum.3 ) Döner Gardırop Mekanizması
En güzelini sona sakladım desem yeridir. 100 kilogram ağırlık taşıyabilen, sepet aralıklarını dilediğiniz gibi belirleyebileceğiniz, pantolon-kazak-kemer-kravat gibi ürünlerinizi asmanız için özel alana sahip ve kutularınız hatta çantalarınız gibi sayısız ürüne ev sahipliği yapmaya hazırdır. 90 derece dönebiliyor ve sessiz kapanıyor olması onu evin gizli yıldızı yapıyor!Benim favorim olan 3 ürünü sizin ile paylaştım. Ama bu sizi yanıltmasın isterim. 125 farklı ürün seçeneği sayfamızda sizler için yer alıyor. Sizin favoriniz hangisi olacak ? Sizin için bu harika ürünlerin linklerini aşağıda paylaşıyorum. 

https://www.dizevimi.com/12%C2%A0sepetli%C2%A0teleskopik-rayli-doner-ayakkabilik-s-6835
https://www.dizevimi.com/gizli-rayli-aluminyum-3-rafli-unite-s-6721
https://www.dizevimi.com/doner-gardirop-mekanizmasi-s-6620


dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.