MOZAİK AYNA TRENDLERİ

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Asil, asalet ve bunu sergilemek insanlık tarihinden beri süregelen bir durum olmuştur. Dekorasyon, bakıldığında ilk insandan bu yana hep arzulanan bir durumdur. İnsanlığın göz zevki gelişmeye sürekli açıktır ve kendini yenilemekten asla kaçınmaz. İnce detaylar dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur. Tablonun o küçük gözüken parçası eksik kalırsa dekorasyon tamamlanmamış demektir. Peki bu ince detay dediğim nedir? Evet, dekorasyon aksesuarları... Onlarsız bir alışveriş tamamlanmamış demektir, öyle değil mi? Bugün size harika bir öneri sunacağım. Popüler olmaya hız kesmeden devam ederken asaleti elden bırakmıyor !

Ayna ! Evet, yanlış okumadınız ayna ama nasıl bir ayna yan dekorasyon ürünleri ne olmalı ? Şunu unutmayın, hiçbir ürün tek başına star olamaz. Muhakkak çok ince dahi olsa bir yardımcı ürünü yanında her zaman barındırır. Mozaik ayna tasarımını daha önce duydunuz mu? Peki ya onun partneri olan puf koltuğu, onun yardımcıları olan minimal aksesuar parçaları ise bulunduğu alanın yıldızını parlatmak için yeterli oluyor. Sizlere benim seçtiğim ve favori diyebileceğimiz tasarımları görsel örnekler ile sizlere sunup açıklamak istiyorum.



En doğal hali ile mozaik ayna! Bir depo ev-iş yeri restorasyonunda, bahçeye açılan kapılar veya alanlarda bohem bir asillik sergiliyor. Ham çerçeveye sahip olması nedeni ile hem doğal hem şık bir çizgi oluşturuyor. Bu tasarımda dekorasyonun yoğun olduğu bir alan harika bir tercih olur. Sebebi ise yanına yardımcı ürün istemez. Silme rengi ise bu dekorasyona bir diğer yakışacak renklerden birisidir. 




Ben asaletimi ağır ve zengin tonlarda sergilemeyi severim diyorsanız, mozaik ayna ve puf koltuk mükemmel bir tercih olacaktır. Bu tasarımda tercihim, varak (gümüş - altın) tonlarıdır. İşlemeli bir aksesuar ve bir yapay çiçek bu dekorasyona apayrı bir hava katıyor ! Köşesinde sessizce duran bir kral & kraliçenin asaletini hissettiriyor. 



Ben modern ve minimal dünyanın insanıyım diyenler üzülmesin ! Bu dekorasyon tasarımını her zevke göre entegre etmek mümkün oluyor. Duvara yasla, bohem bir saksı ve çiçeğini yanına koy ve her şey tamam demektir. Alandan yer çalmıyor aksine ferahlık katıyor. Minimal tasarımlar için favori parça olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Daha aydınlık tasarlanmış bir alana sahipseniz lake rengini deneyebilirsiniz.

Bu ürünler çok güzel ama ben bu ikiliyi nereden bulacağım? Burada! Sizler için bu harika ürünlerin linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/mozaik-ayakli-boy-ayna-cvz7574
https://www.dizevimi.com/180-lik-mozaik-ayna-cvz8652
https://www.dizevimi.com/160-lik-mozaik-ayna-cvz8653
https://www.dizevimi.com/carpi-puf-cvz4878

Dilediğiniz renk ve tasarımla bu harika parçalar ile asaletinizi her zaman sergileyin ! 

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.