KLASİK DÖNERLİ SANDALYE ile YENİLENİN !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları, 

'' Ah, nerede o eskiler! '' cümlesini hepimiz yaşamımızın bir yerinde muhakkak kullanmışızdır. Komşuluk, hep beraber oturulan yemek sofraları, kaliteli halılar, birbirinden şık ve konforlu mobilyalar diye uzunca bir liste sıralayabiliriz. Bugün ah nerede o eskiler cümlesi ile bugünün modern dünya anlayışını harika bir şekilde birleştiren bir üründen bahsedeceğim. Klasik dönerli sandalye! O kadife kumaşlı, kapitone ( chester ) döşemeli, ağır ve vakur görünen tasarımlarda var olan ağırbaşlı zengin duruşu özlüyoruz. Günümüzde yoğunlukla bu kumaşlar kullanılsa dahi sportif ve modern bir hava ile birleştiğinde daha romantik bir duruş sergiliyor.

Sizi bir örnek ile geçmişe götürmek istiyorum. Sonrasında harika haberlerim olacak.


'' Zengin duruyor '', '' Bu sandalye çok pahalıdır '', '' Ancak zengin bir iş insanı kullanır '', '' Bu kadar varak olmasa güzelmiş '' Hem evet hem hayır diyebilirim. Evet, zengin duruyor ve çok fazla algı yönetiminden dolayı zengin iş insanları ile lanse ediliyor. Varak ise bir zevk meselesidir öznel bir yapıya sahiptir. Hayır, bu sandalye çok pahalı değil ve demin değindiğim gibi sadece bir algı yönetimi kullanmak isteyen herkesin kullanabileceği bir sandalyedir. Birlikte bu sandalyeyi farklı farklı tasarlayalım mı?1 )  Gerçek bir klasik olsun !

Ceviz rengi ahşap üzerine ceviz tonlarında bir deri ile kapitone döşeme gerçek bir klasiktir! Ama o sıkıcı klasiklerden bahsetmiyorum. Zamansız bir klasik demek daha doğru olacaktır. Loş bir ışık ile gözünüzde canlandırmanızı isteyeceğim. 

2 ) Asil Kadife!
.

Hem zengin hem asil ! Altın varak veya ceviz rengi ahşap üzerine avcı, zeytuni veya ördek yeşili kadife bir döşeme kendinizi Hürrem sultan gibi hissetmenizi sağlayabilir. 

3 ) Modern dünyanın sandalyesi !Bu tasarıma sahip olacak ve tamamen modern duracak. Sportif ve güncel olmasını sağlamak ise çok kolay, ama vazgeçilmez zengin duruşu sabit kalır. Lake veya silme rengi ahşap üzerine ten tonlarında kumaş veya deri sade döşeme ile keyifli ve güncel bir sandalyeniz var demektir. 

4 ) En doğal tasarım !Ham ahşap rengine pastel tonlarda bir keten kumaş tasarımı ile hem doğal hem her sezona uygun bir döner klasik sandalye sahibisiniz demektir. 


Bu kadar seçenek ve tasarım örneği paylaştın ama saatlerce bu sandalyeyi aramama sebep oldun diyorsanız, hayır! Aşağıda sizin için link bırakıyorum. Sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Üstelik saydığım her renk seçeneği elimizde mevcut bulunmaktadır! Keyifli alışverişler diliyorum. 

https://www.dizevimi.com/klasik-donerli-sandalye-cvz4780

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler diliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.