HEM DRESUAR HEM ZİGON !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Mobilya alışverişinde en mucizevi kelime nedir denildiğinde ‘’ çift alanlı ‘’ diyebilirim. Nedeni ise alınan ürünün birden fazla kullanım amacının henüz tasarımı yapılırken düşünülmüş olması onu daha özel kılıyor. Bu nedenle çok amaçlı kullanıma hizmet eden bir ürün hem alan kazanmaya hem daha az harcama yapmaya yardımcı oluyor. Başlıca yararlarından bahsettiğim ürünün ismini sizler ile paylaşmak istiyorum. Çiftli dresuar zigon ! Bu ürün hem dresuar hem zigonolarak iki alanda da kullanılabiliyor. Üstelik tasarımı yapılırken hiç bencil yaklaşılmamış. Dresuar ayrı, zigon ise birden fazla olarak ayrı tasarlanmış olduğu için takdiri hak ediyor. Sizi önce ürün görselini paylaşarak tanıştırmak sonrasında ise avantajlarını ve nerelerde kullanılabileceğini paylaşmak istiyorum.


Çiftli dresuar zigon, avantajlarına alan kazandırarak başlıyor. İki ayrı ürünü iki ayrı alanda kullandığımız zaman yer kaplıyor. Bu ürün ile bu sorun ortadan kalkmış oluyor. İkinci bir avantajı ise küçük yaşam alanlarında kullanmak için ideal bir ürün olduğunu düşünüyorum. 1+0, 1+1 ve hatta 2+1 dairelerde kullanım için oldukça ideal gözüküyor. Diğer yaşam alanlarında ise pratik ve hızlı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Ne de olsa alan ne kadar büyük olursa olsun hiçbir ürün yer kaplasın istemeyiz.

Benim dekorasyon tavsiyemi sizler ile paylaşmak istiyorum. Üst kısmına biblo, heykel veya diğer aksesuarlar konulabilir, Orta iki bölmeli kısmına ise dergi, kitap, tablet ve benzeri ürünler yerleştirilebilir. Zigonlar ise servise çıkmak için aşağıda sizleri bekliyor. Sizler için bu harika ürünün linkini aşağıda paylaşıyorum.

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.