BU MAKYAJ MASASINDA HEPSİNE YER VAR !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Ah o makyaj çantaları! Banyo dolapları! Sığmayan set masaları! Her seferinde düzenleyip, sıralayıp, temizleyip yerleştirdiğiniz o makyaj ve bakım ürünlerinizin her seferinde dağılıyor olmasına ne diyebilirim! Tam temizliyorsunuz kısa bir süre sonra bir bakıyorsunuz yine temizlik istiyor. Tam oldu mağaza gibi düzenledim diyorsunuz, arkası gökkuşağı! Bu işin hakkından yardımcı gelir diyorsunuz, bu sefer size hiç uymayan bir düzen ortamı ile karşılaşıyorsunuz derken delirmemek elde değil biliyorum. Bunun yerine size bir dekorasyon trendi ve öneri ile geldim. Dekorasyon trendi olan ürün büyük makyaj masası önerim ise onun muazzam bölmelerine yapabileceğiniz organize bir çalışma olacak! Hemen başlamak istiyorum. Büyük makyaj masası 7 çekmeceye sahiptir. 4 büyük, 2 orta ve 1 yatay çekmecesi mevcuttur. Ne yapabiliriz sorunuzun detaylarını aşağıda sizler ile paylaşıyorum.

2 Alt göze dikey ürünlerinizi koymanızı tavsiye ediyorum. Örneğin, saç bakım ürünleri - cilt bakım ürünleri olabilir. Diğer 2 üst göze ise bakım aletlerinizi koymanızı yatay olarak yerleştirmenizi tavsiye ediyorum. Örneğin, saç kurutma ve şekillendirme aletleri - tarak ve hazırlanma süresinde kullandığınız yardımcı tokalar gibi olabilir. 2 Küçük göze yüz temizleme setinizi yerleştirebilirsiniz. Örneğin, cımbız - törpü - tırnak makası - pamuk olabilir. 1 Yatay göze ise günlük bakım rutinlerinizi koyabilirsiniz. 

Peki, bunca düzenlemeyi sıralamayı yaptınız bunu nasıl sabit tutacaksınız. Öncelikle bir çekmece organizatörü almanızı öneriyorum. Bölmeleri olan ve sevdiğiniz renkler ile eğlenceli bir çekmece hazırlayabileceğiniz bir organizatör yeterli olacaktır. Yoğun kullandıklarınız en önde ara sıra kullandıklarınız orta nadir veya özel günlerde kullandıklarınız ise arkada yer alırsa ilk basamak harika bir şekilde tamamlandı demektir. İkincisi ise bunları yerinde ve temiz tutmak olacak. Kutuları çöpe atın, herhangi bir faydası yok sadece yer kaplayıp ortamı daha kirli gösterirler. Sonrasında ise her ürünün yanına tek kullanımlık gözlük mendili veya ıslak mendil koymayı unutmayın. Geri kalan mendil kutusu yatay çekmecede durabilir. Böylelikle her kullanım sonrası onları temizlemek için her şey elinizin altında olacaktır. Büyük makyaj masasının aynası 360 dönebilir. Bu arkasında bir boşluk bıraktığınız takdirde iki taraflı kendinize bakabilmenizi sağlıyor. Ayrıca arka kısmına desen tasarımı yaptığınız takdirde aynayı çevirerek pasif duruma getirebilir ve desenli bir çerçeve görünümü ile alana şıklık katabilirsiniz. 

Bu harika ve toparlayıcı ürünün linkini sizler için aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/buyuk-makyaj-masasi-cvz2751

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.