BU DRESUAR HEM CAMLI HEM ÇEKMMECELİ !

Merhaba sevgili dizevimi.com okurları,

Bugün bahsedeceğim ürün başlığından da anlayacağınız üzere bir dresuardır. Fakat onu ayrıcalıklı kılan hem çekmeceli hem de camlı olmasından kaynaklanıyor. Bu özellik dresuara klasik bir hava katarken modernliğini elden bırakmamasını sağlıyor. Aynı zamanda şeffaf bir alana sahip olması kimliğini daha beğenilir kılıyor. Yoğunluk ile kullanım alanı antredir. Fakat bu özelliği ile çekmeceli camlı dresuar aynı zamanda yatak odasında da kullanımını önerebilirim. Sizlere bir örnek görsel ile kullanım alanlarını ve nasıl kullanılabileceğine dair tavsiyelerimi yazmak istiyorum.Çekmeceli camlı dresuar kullanım alanlarına göre nasıl değerlendirilebilir?

1 ) Yatak odasında nasıl kullanılabilir ?
 Yatak odasında kullanılırken görsel bir şölen sağlayabilir. Tasarım dilinin zarafeti yanı sıra camlı kısmına takı ve aksesuarlarınızı çekmece alanına ise kozmetik ve bakım ürünlerini koyabilirsiniz.
2 ) Salonda nasıl kullanılabilir ?  
Salonda kullanmak isterseniz camlı kısımlarına küçük biblolar üzerine kitap ve orta büyüklükte heykel ve çekmece kısmına ise etrafta olmasını istemediğiniz ürünlerinizi koyabilirsiniz.
3 ) Antre de nasıl kullanılabilir ?
Antre alanında kullanımında ise pandemi dolayısı ile kapı girişinde eksik etmediğimiz maske, dezenfektan gibi ürünlerinizi çekmecede gözlük ve diğer aksesuarlarınızı ise camlı alanda kullanabilirsiniz.

Bu ürün için renk önerim ürünü koyduğunuz alanda hakim olan renk ile uyumlu tonlarda olmasıdır. Antre için ise silme veya varak renklerini önerebilirim. Sizler için bu harika ürünün linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.dizevimi.com/cekmeceli-camli-dresuar-cvz2597

dizevimi.com ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.